Kategorie Aktualności
Sukces naszych uczniów w konkursie gminnym “Kolorowy Balonik”
-
19 maja, 2026
-
4896
Dnia 07.05.2026 r. uczniowie Julia Krzeczkowska, Liwia Berlińska, Daria Mrozek, Iga Skałecka, Stanisław Sidor, Magdalena Wójcik oraz Franciszek Piwko reprezentowali naszą szkołę w konkursie recytatorskim “Kolorowy Balonik”. Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa im. Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej w Leścach. Młodzi oratorzy zaprezentowali swoje umiejętości w wierszach autorstwa polskich poetów. Jury doceniło talent naszych uczniów nagradzając ich starania dwoma miescami na podium, a także wyróżnieniami. Uczestnikom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
















